Serwis komputerowy

Naprawami komputerów zajmujemy się już od ponad 10 lat. Nie ma dla nas znaczenia, czy posiadają Państwo komputer stacjonarny lub laptopa. O naprawach komputerów wiemy bardzo dużo. Jeśli Państwa komputer nie chce się uruchomić, wolno działa, zawiesza się, przegrzewa… zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

Wiemy, że tylko profesjonalnie wykonana diagnostyka urządzenia pozwoli zminimalizować koszty i zlokalizować źródło problemu.

W ramach serwisu oferujemy następujące usługi:

  • diagnostyka sprzętu komputerowego
  • naprawa komputerów PC i laptopów
  • instalacja systemów Windows, Linux
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem
  • konfiguracja urządzeń sieciowych
  • sprzedaż podzespołów i oprogramowania
  • sprzedaż tuszów i tonerów do drukarek

Konfiguracja urządzeń sieciowych

Jako lokalny dostawca usług internetowych i telewizji, dysponujemy profesjonalnym serwisem i wykwalifikowaną kadrą specjalistów. Zajmujemy się konfiguracją i wdrażaniem rozwiązań sieciowych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi przełączniki sieciowe, anteny Wi-Fi, routery, okablowanie, wzmacniacze, serwery. Jako ISP (Internet Service Provider) współpracujemy wyłącznie z producentami renomowanych marek. Wiemy, że tylko fachowo dobrane urządzenia są w stanie zapewnić sprawną komunikację w domu lub firmie.

 

Sklep komputerowy

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu komputerowego. Znajdą w nim Państwo, wszystko to, co potrzebne jest do komfortowej pracy z komputerem. Z przyjemnością informujemy, że mamy też w ofercie materiały eksploatacyjne do drukarek. Dysponujemy zawsze szerokim wyborem tuszy i tonerów. Współpracujemy tylko z producentami, którzy na polskim rynku materiałów eksploatacyjnych funkcjonują już wiele lat. Tylko sprawdzeni dystrybutorzy gwarantują niską cenę wkładu, jego wysoką jakość, brak problemów z zasychaniem, długi czas eksploatacji przy spełnionych wysokich standardach wydruku.

Nasi specjaliści doradzą również w wyborze odpowiedniego komputera, drukarki, oprogramowania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Uwaga! Nowy numer rachunku bankowego do wpłat za abonament internetowy i tv:
29 1140 2004 0000 3802 8320 3850
Skip to content