Imię (required)

E-mail (required)

Temat

Twoja wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela serwisu INFOGLOB.EU, tj. INFOGLOB SECURITY SYSTEM Łukasz Pietras z siedzibą w 97-420 Szczerców, w celu przedstawienia oferty świadczenia usług telekomunikacyjnych za pomocą kontaktu telefonicznego.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przedstawicieli Serwisu INFOGLOB.EU połączeń, na podany wyżej numer telefonu, wykonywanych przy pomocy automatycznych systemów wywołujących w celu przedstawienia oferty świadczenia usług telekomunikacyjnych.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przedstawicieli Serwisu INFOGLOB.EU korespondencji elektronicznej o charakterze handlowym, opisanej w wyżej wymienionych punktach, na podany powyżej adres poczty elektronicznej.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela serwisu INFOGLOB.EU, tj. INFOGLOB SECURITY SYSTEM Łukasz Pietras. z siedzibą w 97-420 Szczerców, w celu przygotowania i przesłania oferty drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przeze mnie w ankiecie.

Kliknięcie przycisku "Wyślij" spowoduje przesłanie informacji do Biura Obsługi Klienta operatora serwisu INFOGLOB.EU W kolejnym kroku nastąpi kontakt pracownika BOK.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content